Kaimo turizmas

img

Namas su nuostabiomis terasomis, poilsio kambariais, pirtimis ir pokylių sale. Vos 9 km nuo Vilniaus, Sudervės link, Čekoniškių vienkiemyje. Miškelio apsupta poilsiavietė prie čiurlenančio upelio ir jaukaus tvenkinio su lieptu. Jame galite maudytis, pažvejoti ir pagautą žuvį čia pat išsikepti. Pagavai - paragavai! Yra rūkykla, kur galite patys išrūkyti žuvį, šašlykinė.

Įrengta profesionali garso aparatūra ("Wharfadale" 10kw galios) su šviesos muzika. Yra galimybė rengti mini festivalius, nes vieta yra dauboje su jaukia pievele aplink tvenkinį.

Dviejų aukštų moderniai įrengtas pastatas su didele, medžių apsupta šokiams įrengta terasa. Pokylių ir konferencijų salė, kurioje jaukumo suteiks žavinti šiluma, sklindanti iš židinio. Yra šiuolaikiška ir moderni virtuvė. Atpalaiduojanti pirtis su integruota šviesos terapija. Patogūs ir erdvūs dušai. Jūsų patogumui antrame aukšte įrengti 8 atskiri jaukūs dviviečiai kambariai. WC pirmame ir antrame aukštuose.

Visa informacija telefonu: 8 699 100 69 (Stanislavas)
Čekoniškės, Vilniaus Apskritis, Lietuva
http://www.villatop.lt

El.Paštas: info@villatop.lt

<< Atgal

turisto_pasaulis_logotipas_su_sukiu_RGB.jpgKULTŪRINIO TURIZMO MARŠRUTAI VILNIAUS REGIONASVilniaus rajono savivaldybės administracijalogo_Vilnius_TIC.png Vilnijos vartai medininkai TIC.pnglimis lietuvos muziejai  etvatravel http://www.facebook.com/SirokomlesMuziejus logo_panorama.pngGRUDA

atrask

[2019-02-21 21:13:13][notice][Undefined index: HTTP_REFERER][/srv/www/htdocs/app/view/page/page.phtml][19]

[2019-02-21 21:13:13][warning][fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0][/srv/www/htdocs/app/elements/footer.phtml][6]