Lankytinos vietos

img

Sporto klubas „Civinskų žirgai“

Sporto klubas „Civinskų žirgai” užsiima žirginio sporto plėtra, populiarinimu Lietuvoje ir už jos ribų. Sporto klube auginami ir prižiūrimi apie 30 sportinių veislinių žirgų: žemaitukai, Lietuvos jojamieji, Hanoverio, Trakėnai, Holšteino, poni veislės.

Žirgyne yra jojimo maniežas, aikštynai, todėl žirgams treniruoti profesionaliam bei mėgėjiškam jojimui yra sudarytos puikios sąlygos. Klube organizuojami ir vykdomi kūno kultūros ir sporto, sveikatingumo, turistiniai, parodomieji renginiai, sporto varžybos ir sporto šventės.

Taip pat sporto klube yra parduodami žirgai. Jie yra įvairių ūgių, įvairių amžių bei įvairių sportinių galimybių.

Sporto klubas ” Civinskų žirgai” užsiima žirginio sporto plėtra, populiarinimu Lietuvoje ir už jos ribų. Sporto klube auginami ir prižiūrimi apie 30 sportinių veislinių žirgų: žemaitukai, Lietuvos jojamieji, Hanoverio, Trakėnai, Holšteino, poni veislės.Klubas įsikūręs ūkininko Vinco Civinsko žirgyne Raudondvario dvaro teritorijoje (plentas Vilnius-Molėtai, tarp 17 ir 18 km), Riešės seniūnijoje, Raudondvario kaime.

Daugiau informacijos: http://www.civinskuzirgai.lt/
Adresas: Raudondvario k., Vilniaus r.
+370 698 49 749
info@civinskuzirgai.lt

civinsku1.jpg

civinsku2.jpg

civinsku3.jpg

civinsku4.jpg

civinsku5.jpg

civinsku6.jpg

civinsku8.jpg

civinsku9.jpg

civinsku10.jpg

<< Atgal

turisto_pasaulis_logotipas_su_sukiu_RGB.jpgKULTŪRINIO TURIZMO MARŠRUTAI VILNIAUS REGIONASVilniaus rajono savivaldybės administracijalogo_Vilnius_TIC.png Vilnijos vartai medininkai TIC.pnglimis lietuvos muziejai  etvatravel http://www.facebook.com/SirokomlesMuziejus logo_panorama.pngGRUDA

atrask  vkem

[2021-04-12 17:47:57][notice][Undefined index: HTTP_REFERER][/srv/www/htdocs/app/view/page/page.phtml][19]

[2021-04-12 17:47:57][warning][fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0][/srv/www/htdocs/app/elements/footer.phtml][6]