Lankytinos vietos

img

LAVENDER VILLAGE ŪKIS

Levandos - tai nuostabios gėlės, pavergusios jau ne vieną širdį. Jeigu Jūs dar nejaučiate joms aistros, tai kada apsilankysite Levandos ūkyje, tikrai tą aistrą pajausite ir atrasite nenumaldomą norą džiaugtis šiais augalais.

Poilsiavietėje atidarytas landšaftinis Mini Golfas, kuris pritraukia vis daugiau šio žaidimo entuziastų. Šio žaidimo mėgejams tai puiki galimybė sudalyvauti Lavender Village Mini Golfo rengiamuose turnyruose ar suorganizuoti savo, individualų turnyrą.

Lavender Village ūkyje atidaryta pirmoji Lietuvoje levandų parduotuvėlė. Mažutėje, tačiau jaukioje parduotuvėlėje Jūs rasite įvairiausių gaminių ir prekių iš levandų, pagamintų su meile nuo pradžios iki pabaigos. Apie tai byloja net ir rankomis pieštos etiketės.

Artėjant įvairioms šventėms, čia rasite daug puikių sprendimų dovanoms, kad ir kam jos būtų skirtos.

Lavender Village ūkyje vedamos pažintinės ekskursijos. Ekskursijos metu Jūs išgirsite Lavender Village ūkio atsiradimo istoriją bei susipažinsite su šiuo išskirtiniu, dar senovės civilizacijų laikus menančiu ir legendomis apipintu, augalu - levanda. Čia Jūs galėsite ne tik apžiūrėti augalus, bet ir išmėginti stebuklingąją levandų vandens galią, paragauti aromatingos levandų arbatos. Ekskursijos metu Jūs turėsite galimybę nusifotografuoti levandų laukų fone, bei įsigyti augalų ar suvenyrų "Lavender Village" parduotuvėlėje. Ekskursijos trukmė - apie 1 valandą. 

Kaina:

grupė iki   6 žmonių - 42 €

grupė iki 12 žmonių - 70 €

grupė iki 24 žmonių - 114 €

Fotosesijos

Levandų laukų nuoma nuostabiausioms akimirkoms! Levandų laukai - tai nuostabiai romantiška vieta, nepakartojama savo spalvomis ir užburiančia nuotaika. Levandų žydėjimo laikas prasideda liepos mėnesį ir trunka  iki  rugsėjo mėnesio. Tai  trumpas laikas metuose, kuomet Jūs galite pasinaudoti išskirtine galimybe. Levandų laukuose Jūs galite surengti vestuvių, krikštynų ir kitų svarbių švenčių fotosesijas, filmavimus. Levandų lauko nuoma žydėjimo metu:

Pirma valanda - 100 €

Kitos valandos po - 45 €

Daugiau infotmacijos rasite http://www.lavender-village.com/

Adresas: Klevų g. 19. Kiemeliai, Vilniaus r.
+37068630212, 

juratelavender@gmail.com

lavender1.jpg lavender2.jpg

lavender3.jpg lavender4.jpg

<< Atgal

turisto_pasaulis_logotipas_su_sukiu_RGB.jpgKULTŪRINIO TURIZMO MARŠRUTAI VILNIAUS REGIONASVilniaus rajono savivaldybės administracijalogo_Vilnius_TIC.png Vilnijos vartai medininkai TIC.pnglimis lietuvos muziejai  etvatravel http://www.facebook.com/SirokomlesMuziejus logo_panorama.pngGRUDA

atrask  vkem

[2021-04-12 19:32:52][notice][Undefined index: HTTP_REFERER][/srv/www/htdocs/app/view/page/page.phtml][19]

[2021-04-12 19:32:52][warning][fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0][/srv/www/htdocs/app/elements/footer.phtml][6]