Lankytinos vietos

img

VILNIAUS ŽIRGYNAS

2012 m birželio mėn. įvykus UAB „Vilniaus žirgynas“, UAB „Sartų žirgynas“ ir UAB „Nemuno žirgynas“ reorganizavimui, bendrovės yra reorganizuotos sujungimo būdu, sujungiant UAB „Vilniaus žirgynas“, UAB „Sartų žirgynas“ ir UAB „Nemuno žirgynas“ į UAB „Lietuvos žirgynas“.
UAB „Lietuvos žirgynas“ savo lankytojams visus metus siūlo aktyviai praleisti laisvalaikį jodinėjant žirgais. Nedrįstantys pajodinėti žirgais, gali pasivažinėti karietomis po žirgyno apylinkes. Siekiantys įamžinti savo gražiausias gyvenimo akimirkas, tai gali padaryti fotosesijos su žirgais metu. Žirgyne organizuojamos pažintinės ekskursijos tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurių metu lankytojai supažindinami su visomis lietuviškomis žirgų veislėmis, žirgų psichologija ir elgsena.
Jūs ir Jūsų draugai tikrai patirsite ne vieną gražią akimirką, pajusite artimą ryšį su žirgu ir su gamta. O svarbiausia, kad gausite gerų emocijų, pamiršite kasdienius rūpesčius, jausitės pailsėję. Puiki pramoga visai šeimai, o ką jau kalbėti apie mažuosius, kuriems tikrai bus įdomu pavažiuoti karieta, žiemą – rogėmis..

Daugiau: http://www.lietuvoszirgynas.lt/

Adresas:Žirgų g. 2, Riešė, Vilniaus r.

+37061002810, +370 5 2469091

info@lietuvoszirgynas.lt

zirgynas_lt1.jpg

zirgynas_lt2.jpg

zirgynas_lt3.jpg

zirgynas_lt5.jpg

zirgynas_lt6.jpg

zirgynas_lt7.jpg

zirgynas_lt8.jpg

zirgynas_lt10.jpg

zirgynas_lt11.jpg

zirgynas_lt9.jpg

<< Atgal

turisto_pasaulis_logotipas_su_sukiu_RGB.jpgKULTŪRINIO TURIZMO MARŠRUTAI VILNIAUS REGIONASVilniaus rajono savivaldybės administracijalogo_Vilnius_TIC.png Vilnijos vartai medininkai TIC.pnglimis lietuvos muziejai  etvatravel http://www.facebook.com/SirokomlesMuziejus logo_panorama.pngGRUDA

atrask  vkem

[2021-04-12 17:55:35][notice][Undefined index: HTTP_REFERER][/srv/www/htdocs/app/view/page/page.phtml][19]

[2021-04-12 17:55:35][warning][fread() [function.fread]: Length parameter must be greater than 0][/srv/www/htdocs/app/elements/footer.phtml][6]